krzysztof.ch25@wp.pl opinie

opinie i uwagi o takiej formie pomocy w trakcie pisania pracy
bocian

Re: krzysztof.ch25@wp.pl opinie

Postautor: bocian » czw maja 07, 2020 9:51 am

u mnie podobnie :(

Sylwia

Może Cię zaciekawi...

autor: Sylwia » sob sie 08, 2020 11:56 pm

Juliaaaa

Postautor: Juliaaaa » wt maja 19, 2020 8:22 am

dostałam pracę, ale długo czekałam na poprawki, kontakt jest fatalny, chyba będę musiała ją zlecić do pisania od nowa.

nie polecam :(

Gość

Postautor: Gość » pt cze 19, 2020 4:46 am

Oszust, zwodzi. Pięknie mówi ale nie trzyma się terminów i wkleja po pół stron plagiatu. Nie polecam. Strata czasu i pieniędzy za to pieniądze przyjmuje bardzo chętnie.

lelekos

Postautor: lelekos » pn lip 13, 2020 6:40 pm

NIE POLECAM, TRZYMAJCIE SIĘ OD TYCH LUDZI Z DALEKA!!!

Zmarnowane pieniądze, to jakaś kpina a nie pisanie prac! Nie dotrzymują terminów, robią sobie z ludzi jaja, praca to jedno wielkie kopiuj wklej, całe strony A4 skopiowane z notatek.pl !!! Nie stosują się do wytycznych, nie widzieli problemu w tym, że znaleźli tylko 7 pozycji bibliografii, kompletnie nie słuchają co się do nich mówi, przysyłają prace jako KOMPLETNĄ, a brakuje w niej dosłownie całych podrozdziałów! Obiecują, że praca będzie na "jutro", a to "jutro" po codziennym wydzwanianiu następuje po dobrych 3 tygodniach. Skończyło się tak, że z ich pożal się Boże pracy zostało jakieś 10%, całą resztę musiałam w 2 dni napisać sama żeby oddać pracę na czas i wyrobić się na planowany termin obrony. Banda tumanów i oszustów!

Zuzua

Postautor: Zuzua » wt lip 28, 2020 12:13 pm

Odsyla ale zawsze po czasie. Za to np. Powoluje sie na nieistniejace badania I potem oczywiscie juz nie odpisuje. Do tego duzo jakis bezsesownych wyresow ktore maja tylko powiekszyc objetosc. Nie polecam.

Wróć do „Opinie o stronach i osobach piszących prace”